Hotel České Budějovice U Vlka

Přijměte pozvání k návštěvě metropole jižních Čech, kde máte možnost shlížet nádhernou krajinu na soutoku řek Vltavy a Malše. Díky této poloze a kráse nazval město České Budějovice spisovatel Jan Neruda "českou Florencií".

Penzion U Vlka ubytování České Budějovice
Penzion U Vlka se nachází na klidném místě v centru Českých Budějovic, zhruba 100m od hlavního náměstí Přemysla Otakara II. Penzion nabízí ubytování v pokojích a apartmá, kde máte možnost ubytování ve dvou, tří až pětilůžkových pokojích s příslušenstvím, TV přijímačem a kabelovou televizí.

Možnost rezervace salonku pro Vaše oslavy, firemní večírky, svatby i pro uzavřenou společnost.

Penzion U Vlka České Budějovice restaurace
Restaurace a vinárna s otevřeným krbem podbarvující hrubé zdivo a klenbové stropy Vás láká k příjemnému posezení u dvou, tří a šestimístných stolů. Restaurace - vinárna je plně klimatizována. Kromě specialit místní kuchyně jsou v denní nabídce i hotová jídla a denní MENU

Penzion U Vlka ubytování České Budějovice volný čas
Bohaté vyžití jak sportovní tak i kulturní Vám nabízí České Budějovice a okolí. V centru města můžete navštívit Černou věž, Jihočeské divadlo, Alšovu jihočeskou galerii, Galerii Pod kamennou žábou či Muzeum. Pokud dáváte přednost spíše sportu doporučujeme Vám k návštěvě krytý bazén (celoroční provoz) s dětským bazénem, brouzdalištěm, tobogánem a barem (1,5 km). Dále můžete využít v okolí hřiště na plážový volejbal, hřiště s umělým povrchem na tenis, či kuželky.

Hotel České Budějovice U Vlka - K hotelu přísluší parkovištěHotel České Budějovice U Vlka - disponuje restauracíHotel České Budějovice U Vlka - disponuje vinárnouHotel České Budějovice U Vlka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel České Budějovice U Vlka - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel České Budějovice U Vlka - přijímá kreditní karty VISAHotel České Budějovice U Vlka - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel České Budějovice U Vlka - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel České Budějovice U Vlka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel České Budějovice U Vlka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel U Vlka, J.Š. Baara 1615
České Budějovice 37001 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Ceske-Budejovice-U-Vlka@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel U Vlka ubytování České Budějovice Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: